GMP minőségbiztosító

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
GMP minőségbiztosító állás Körmend, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország
Körmendi partnercégünk részére keresünk

munkatársat
Munkavégzés helye:
  • Magyarország, Vas, Körmend

Tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
Végzettség: Főiskolai végzettség
Feladatok:
  • Gyógyszergyártási, csomagolási folyamatok minőségbiztosítási felügyelete, hibakivizsgálási tevékenység koordinálása
  • Javító, megelőző intézkedések meghatározása
  • Előírt feladatok elvégzésének visszaellenőrzése
  • Részvétel validálási tevékenységekben
  • Adatelemzések készítése
  • Termék életciklusának értékelése
  • Részvétel a minőségbiztosítási rendszer karbantartásában, fejlesztésében
  • Minőségbiztosítási célú utasítások készítése, ellenőrzése
  • Oktatások lebonyolítása

Előnyök:
  • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat

Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség: vegyészmérnök, gyógyszerész vagy releváns műszaki végzettség
  • Kitartó munkavégzés, önállóság, koncentrációs készség
  • Jó koordinálási, szervezési, kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • Jó problémamegoldó képesség, folyamatszemlélet, rugalmasság
  • Minőség tudatos szemléletmód
  • Kivizsgálási technikák ismerete, használata
  • Jó együttműködő készség, nyílt személyiség
  • Precíz, gondos adatkezelés
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bér, cafetéria
  • 13. havi fizetés
  • Csoportos élet és balesetbiztosítás
  • szabadidős sportolási tevékenység

job8262.mnr@prohumanallas.hu

Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója
KÖZPONTI IRODA: 1146 Budapest, Hungária krt. 140-144. • T: +36 1 432 1280 • F: +36 1 432 1281
www.prohuman.hu