Főállású Orvos - Audi Hungaria...

Főállású Orvos - Audi Hungaria Egészségügyi Szolgálat (GYDM13466) állás Győr 9027, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Karrier az Audinál

Főállású Orvos - Audi Hungaria Egészségügyi Szolgálat

Pályázat

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria Zrt. Egészségmenedzsmentje dinamikusan fejlődő és bővülő csapatába főállású orvos-munkatársat keres. Egészségügyi szolgálatunk több mint 12000 munkavállaló részére biztosít egészségügyi ellátást két, a gyár területén fekvő, egészségügyi központban.

Alapvető célunk, hogy egy felelős, szociálisan is érzékeny vállalat saját foglalkozás-egészségügyi szolgálataként korszerű, a mai szakmai elvárásokat példaértékűen megvalósító egészségügyi ellátást biztosítsunk, magas nívójú környezetben.

Következo feladatok várnak Önre

  • Foglalkozás-egészségügyi alapellátási tevékenység, ezen belül:
  • - Munkaköri alkalmassági vizsgálatok

    - A munkavégzés egészségkárosító hatásainak vizsgálata

    - Ergonómiai szempontok érvényesítése a munkakörnyezet kialakításában

    - Csökkent, illetve megváltozott munkaképességű dolgozók rehabilitációs tervének kidolgozásában való részvétel

  • Betegellátás és gondozás
  • Szűrővizsgálatok végzése
  • Egészségmegőrző és megelőző programok tervezése, kivitelezése
  • Részvétel új egészségmenedzsment koncepciók kidolgozásában, bevezetésében és működtetésében
  • Az Audi Hungaria egészségmenedzsment politikájának képviselete vállalaton belül és kívül

Ön az ideális jelölt, ha

  • Általános orvosi diplomával rendelkezik
  • Üzemorvostan szakvizsga előny, de nem elvárás
  • 5 éven belül üzemorvostan szakvizsga megszerzése elvárás
  • (az Audi Hungaria Egészségügyi Szolgálata a Semmelweis Egyetem akkreditált üzemorvosi képzőhelye)

  • Német nyelvtudás – előny, a német nyelvtanulás (vállalati belső képzés formájában) elvárás
  • Döntési képessége, felelősségtudata van
  • Képes egyaránt csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Komplex gondolkodás, folyamat- és eredményorientáltság jellemzi
  • Nyitott egy interkulturális környezetben való munkavégzésre
  • MS Office ismeretekkel rendelkezik
  • Pályázata mellékleteként részletes fényképes önéletrajz csatolását kérjük.

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!
Pályázat