Műszaki előkészítő

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Műszaki előkészítő állás Miskolc Vonzáskörzete, Szikszó, Észak-Magyarországi Régió Magyarország
monster

Cégünk a PEKA BAU 2000 Kft. főként generálkivitelezést, építészeti tervezést és nagyszabású beruházások teljeskörű lebonyolítását végzi. Jelenleg új munkatársat keresünk

pozícióba azonnali munkakezdéssel.

Jelentkezz hozzánk, ha az alábbi feladatokkal szívesen foglalkoznál:

  • tervdokumentációk felmérése,
  • mennyiségi kimutatások készítése,
  • árazatlan és árazott költségvetési kiírások készítése,
  • árajánlatok és ütemtervek elkészítése,
  • anyagok és kiviteli munkák versenyeztetése, ártükör készítése döntésre előkészítve,
  • megrendelések és vállalkozási szerződések elkészítése,
  • megrendelt anyagok munkaterületre történő szállításának koordinálása,
  • folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és a vállalkozókkal, valamint a megrendelővel és műszaki ellenőrrel,
  • kimenő és beérkező számlákhoz kapcsolódó dokumentumok előkészítése,
  • vállalkozói elszámolások döntésre előkészítése,
  • átadási dokumentációk összeállítása.

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • építőipari, legalább technikusi végzettség,
  • építőanyagok ismerete,
  • szakmai tapasztalat,
  • jó kommunikációs készség.

Előny:

  • ha van angol nyelvtudásod,
  • B kategóriás jogosítványod,
  • használtál már építési naplót,
  • ismered az EKÁER rendszert,
  • dolgoztál már hasonló szerepben.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • kiváló csapat,
  • stabil vállalati háttér,
  • versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye: Miskolc vonzáskörzete, Szikszó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, akkor küldd el szakmai önéletrajzodat a megpályázom gombra kattintva.

monster