Nemzetközi együttműködési mene...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Nemzetközi együttműködési menedzser állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
Egis

Nemzetközi együttműködési menedzser

Főbb feladatok

  • Nemzetközi együttműködési menedzserként fő feladataid közé fog tartozni az licensz partnerek felkutatása, üzleti tárgyalások és előkészítő munkák elvégzése a külföldi partnerekkel történő szerződéskötéshez.
  • Ha szeretsz projekteken dolgozni, itt a helyed, hiszen feladatod lesz a licensz szerződéskötés teljes folyamatának menedzselése.
  • A kapcsolatteremtő képességedet is kamatoztathatod, hiszen munkád fontos része lesz a kapcsolattartás, koordinálás a külső partner és az érintett céges szervezeti egységek között.
  • Időnként külföldi utazásra is számíthatsz.
  • Szintén a Te felelősségi körödbe fog tartozni a licensz ügyletek kereskedelmi szemléletű üzleti elemzése, menedzselése, megvalósítása. Ezen belül a csomagolóanyagok egyeztetése, a rendelések visszaigazolása, a szerződésszerű teljesítés, valamint a fizetések teljesülésének felügyelete.
  • Feladataid része lesz a vállalat rövid- és hossztávú stratégiai kereskedelmi tervének elkészítése a hozzád tartozó piacokra vonatkozóan.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Várunk csapatunkba, ha…
  • Egyetemi (Msc) szintű gazdasági, preferáltan külkereskedelmi végzettséged van
  • Magas szinten beszéled az angolt, itt ugyanis napi szinten használnod kell majd
  • Extrovertált típus vagy, hiszen sokat kell beszélni, meggyőzni, kapcsolatot kiépíteni és tartani emberekkel
  • Lételemed a problémamegoldás, talpraesett, motivált, belevaló embernek tartod magad

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Ha rendelkezel gyógyszeripari tapasztalattal, vagy ha nyitott vagy ilyen irányú ismeretek megszerzésére

Egyéb

  • Dolgozz nálunk, mert…
  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál szerezhetsz tapasztalatot
  • Munkád során rengeteg hasznos ismeretségre tehetsz szert
  • Egy kiváló, motivált csapat tagjaként dolgozhatsz
  • XIII. kerületi, jól megközelíthető irodánk felszerelt konditeremmel, étkezővel, barátságos kollégákkal vár Téged
Állás azonosító: 2777
Munkavégzés helye: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő