EKÁER adminisztrátor

EKÁER adminisztrátor állás Mohács, Dél-Dunántúli Régió Magyarország

Vállalat: MCS Vágóhíd Zrt

Közvetlen felettes: Felvásárlási és húsbeszerzési vezető

Terület: Központi élőállat felvásárlás

Munkavégzés helye: Mohács

Munkakör célja

Az MCS Vágóhíd Zrt szállítmányozi feladatainak teljes körű ügyintézése.

Felelősségi körök

  • Szállítmányok okmányainak ellenőrzése
  • Szállítólevelek rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • Kapcsolattartás az üzleti partnerekkel
  • Társosztályokkal való együttműködés

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

  • Középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office (Excel) magabiztos használata
  • Monotonitás- és stressz tűrő képesség
  • SAP rendszer ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben
  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság és autonómia
  • Stabilitás, biztonság és megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem és juttatások