Hálózati szerelő (Szekszárd)

E.ON

Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. szekszárdi munkavégzéssel keres motivált munkatársat szerelőcsapatába, az alábbi pozícióba

Feladatok

  •    Ügyfélváltozás miatti fogyasztási mérőhely és csatlakozó felülvizsgálat
  •     Helyszíni hitelesítési vizsgálat az ügyfél megrendelésére
  •     Teljesítményváltozással kapcsolatos feladatok végrehajtása
  •     Szabálytalan vételezés megszüntetése, szolgáltatás helyreállítása (KESZ kezdeményezésére)
  •     Számlatartozás miatti ki- és visszakapcsolás (kényszerinkasszó)
  •     Idegen tulajdonú berendezések kapcsolása (üzemviteli megáll. szerint)
  •     Fogyasztói hibák gyors segélyszerű elhárítása ill. a hiba behatárolása (belső hiba)
  •     Panaszkivizsgálás, az ellátás minőségi paramétereivel kapcsolatos kifogás és kárbejelentések esetén
  •     Helyszíni felmérés az előzetes igénybejelentés alapján, műszaki tanácsadás
  •     Ideiglenes hálózatra kapcsolások (tüdőszűrő, mutatványos, TV felvételek, rendezvények)
  •     Hálózati leágazó pont létesítése, csatlakozó szerelés
  •     Műszaki felülvizsgálat a kivitelezés folyamatában és a feszültség aláhelyezés előtt
  •     Hálózat bejárás, minősítő bejárás, a talált sürgős beavatkozást igénylő hibák soron kívüli elhárítása, a
  •     hibák jelentése. Figyelmeztető felíratok oszlopszámok pótlása.
  •     Érintésvédelmi, hálózati regisztrációs mérések
  •     Üzemzavar behatárolás, elhárítás, káresemények
  •     KIF egyedi hiba
  •     KIF csoportos hiba (kis hiba elhárítás), hiba
  •     behatárolás
  •     KÖF/KIF tr. állomás üzemzavar elhárítás

Elvárások

  • Szakmunkásképző (műszaki-erősáramú villamos)
  • B kategóriás jogosítvány

    Előnyök:

  • Önálló hálózatkezelő vagy villamoshálózat és alállomás üzemeltető tanfolyam,
  • KIF FAM, FSMS szerelői kliens kezelői ismeretek

Információ

Referencia kód: 71921 Szerződés típusa: Állandó Munkaidő: Teljes munkaidõs
Online jelentkezés

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.

Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A társaság jogelődjét, a Dél-dunántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951 augusztus elsején hozták létre pécsi központtal, a vállalat 1991-ben alakult részvénytársasággá. A társaság a déli országhatártól egészen Balatonig, a Dunától a nyugati határig többszázezer otthonban biztosít villamos energiát.