TERÜLETI LABORATÓRIUMVEZETŐ

TERÜLETI LABORATÓRIUMVEZETŐ állás Mohács, Dél-Dunántúli Régió Magyarország
drv

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

Technológiai osztály/ Központi Vizsgáló laboratóriuma

munkakörbe munkatársat keres.

Fő feladatok:

  • Az ivóvíz mintavételeket, és vizsgálatokat végző laboratórium munkájának operatív irányítása
  • A minőségellenőrzési terveknek megfelelő mintavételek és vizsgálatok megszervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Szükség esetén mintavételek és kémiai vizsgálatok végzése, az ezekhez szükséges feltételek biztosítása, anyag-, eszköz-, szolgáltatásrendelés
  • A laboratórium munkájához kapcsolódó tervek készítése, megvalósulásuk nyomon követése, előírt adatszolgáltatások elkészítése
  • Laboratóriumi minőségügyi megbízottként a laboratóriumi minőségügyi irányítási rendszer működtetése, az MSZ EN ISO/IEC 17025:2005 szabványnak, és a Társasági integrált minőségirányításai rendszernek megfelelően
  • Az akkreditált státusz folyamatos fenntartása érdekében szükséges minőségirányításai feladatok koordinálása, végzése

Elvárások:

  • Szakirányú egyetemi végzettség (vegyész, vegyészmérnök, biomérnök)
  • Szakmai gyakorlat
  • Vezetői gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (Microsoft Outlook, Microsoft Office)
  • ISO 17025 szabvány szerinti auditori végzettség

Előny:

  • Akkreditált laboratóriumi gyakorlat
  • Hasonló szakterületen szerzett gyakorlat

A munkavégzés helye: Mohács

A munkakör betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Jelentkezni 2017. február 24-ig lehet, kizárólag a DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT. Karrier oldalán (www.karrier.drv.hu). E-mailben, vagy postán elküldött jelentkezéseket nem áll módunkban figyelembe venni.

drv