Projektgazda (Szekszárd)

E.ON

Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. szekszárdi irodájába keres új munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok

  • Részvétel organizációs bejáráson
  • Munkaterület átadások összehívása, dokumentálása.
  • Műszaki átadások összehívása, dokumentálása
  • Közreműködés a hálózati vagyonváltozások rendezésében
  • Üzembe helyezések dokumentumok elkészítése
  • Közreműködés a Minőségirányítási, Munkavédelmi, Környezetirányítási Rendszerek működtetésében
  • Kiviteli, vezetékjogi engedélyezési tervek ellenőrzése, közreműködés tervzsürin
  • Kártalanításokba való közreműködés
  • Hálózat változások adatainak, dokumentumainak összegyűjtése, továbbítása a nyilvántartóknak
  • Saját munkaóra, gépjármű futás adatainak rögzítése, kontírozása
  • A vállalkozói munkavégzés rendszeres, technológiai szempontú ellenőrzése, szükség esetén intézkedések kezdeményezése
  • A megépült hálózatok Üzemeltetési engedélyének rendezése.
  • Hulladékgazdálkodással kapcsolatos feladatok végrehajtása
  • Munkavédelmi ellenőrzés.
  • E-napló vezetése
  • Együttműködés az üzem szakterületeivel

Elvárások

  • Erősáramú villamos mérnöki (egyetemi/főiskolai) végzettség
  • Legalább 5 év munkatapasztalat, ebből 3 év szakma specifikus
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata
  • elektronikus levelezés és az SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete, szakma specifikus szoftverek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontúság a szervezeten belül és kívül
  • Teljesítményközpontú működés
  • Aktív kapcsolat kiépítése a társszervezetekkel

Információ

Referencia kód: 70663 Szerződés típusa: Állandó Munkaidő: Teljes munkaidõs
Online jelentkezés

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.

Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A társaság jogelődjét, a Dél-dunántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951 augusztus elsején hozták létre pécsi központtal, a vállalat 1991-ben alakult részvénytársasággá. A társaság a déli országhatártól egészen Balatonig, a Dunától a nyugati határig többszázezer otthonban biztosít villamos energiát.