Általános Egeszségügyi ápolók ...

Általános Egeszségügyi ápolók / Nővérek állás Németország
Collatio

Kíváló Munkalehetőség

Általános Egeszségügyi ápolókat / Nővéreket alkalmazunk.

A munkavégzés helyszine Stuttgart, Munchen, Frankfurt, Koln és Dusseldorf-ban elhelyezkedő klinikákban és Idősgondozó otthonokban.

Elvárások:

  • Ápolói végzettség (OKJ 54-es ÁPOLÓ,OKJ 55-ös ÁPOLÓ, HID-as, 1998 után végzett általános ápoló és asszisztens, diplomás ápoló)
  • Minimum középfokú társalgási szintű német nyelvtudás (erős alapfok szóban és
    írásban egyaránt)
  • Nyitottság külföldi munkára
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • empátia, professzionalitás, felelősségteljes viselkedés a páciensekkel és hozzátartozóikkal

Feladatok:

A mindennapos tevékenysége során az ápoló irányít, priorizál, dokumentál, tartja a kapcsolatot az ellátócsapat többi tagjával.

Amit mi kínálunk:

  • Ingyenes B2-es szintü nyelvvizsga
  • ingyenesen vállaljuk az oklevél honositással járó teljes ügyintézést
  • Segítség a hivatalos dokumentumok beszerzésében és honosításában
  • Kimagasló kereseti lehetőség:  nettó1800-2200 euró/hó Egész Németország területén kiemelkedőnek számító bérezés!!!
  • Karrier- és egyéni fejlődési lehetőség
  • Modern infrastruktúra
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Teljesen felszerelt szolgálati lakások

Azoknak a jelentkezőinknek, akik az oklevelük honositásának elkészülését nem itthonról szeretnék ölbe tett kézzel megvárni, segédápolói pozíciók is rendelkezésre állnak, a honositás elkészülése után szakképzett ápolói pozícióban dolgozhatnak majd tovább!

Jelentkezni német nyelvű önéletrajz elküldésével lehet a zsolt@collatio-medical.de -mail címre, avagy szemelyesen cégünk irodájában előzetes telefonos időpont eggyeztetés alapján a 06212029927 vagy 004971523389932 telefonszámokon.