Country Sales Representative

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Country Sales Representative állás Országos
monster

Nemzetközi hátterű műszaki és kereskedelmi vállalkozásunk neves európai szerszámgépgyártókat képvisel, és egy motivált, teljesítmény centrikus értékesítési mérnök-üzletkötő munkatársat keres forgácsoló szerszámgépek (köszörűgépek, marógépek, megmunkáló központok és esztergagépek) értékesítésére.

Érdekes és sokoldalú, nagy önállósággal és felelősséggel járó munkakört kínálunk.

Feladatok:

  • a Magyarország területén meglévő ügyfelek látogatása és új ügyfelek felkutatása;
  • a vevők igényeinek felmérése, műszaki megoldások ajánlása;
  • az értékesítési folyamat végig vitele, vevőápolás, az elégedettség nyomon követése;
  • adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • értékesítési tapasztalat (lehetőleg szerszámgépek terén);
  • felsőfokú műszaki (gépészmérnök, CNC programozó, stb. irányú) végzettség vagy a forgácsolásmechanika területén szerzett műszaki szakképzettség;
  • dinamikus, kommunikatív, és a gépek értékesítését, a meglévő ügyfelek kiszolgálását, valamint az új ügyfelek megszerzését kihívásnak tartó személyiség;
  • magyar anyanyelv és tárgyalóképes némettudás, hogy a svájci, németországi, franciaországi és olaszországi gyártókkal képes legyen tartani a kapcsolatot;
  • utazási hajlandóság;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos hátteret nyújtó munkahely;
  • versenyképes, eredmény orientált fizetés;
  • színvonalas és motiváló munkahelyi környezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • szakmai képzések;
  • cégautó, telefon, laptop.

Ha szeretne egy dinamikus közegben változatos munkát végezni, és motiválják az értékesítői feladatok, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a következő e-mail címre: 33@jpt.hu

monster