GÉPJÁRMŰVEZETŐ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
GÉPJÁRMŰVEZETŐ állás Nyugat-Európa

MSTOGEPJ-0907

Ügyfelünk egy osztrák tulajdonban lévő több évtizedes szakmai múlttal rendelkező magyar fuvarozó cég.
Nemzetközi fuvarozás végzéséhez

GÉPJÁRMŰVEZETŐKET

keresünk,

(ADR-es tartányos területre is!)

FELADATOK:
  • Nemzetközi közúti árufuvarozási feladatok ellátása az Európai Unió területén
ELVÁRÁSOK:
  • CE kategóriás vezetői engedély
  • GKI- kártya
  • Digitális tachográf gépjárművezetői kártya
  • Legalább PÁV III. minősítés
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • ADR-es területen a 3.,5.,6.,8.,9. áruosztályokra érvényes  ADR-igazolvány

AMIT LEENDŐ MUNKÁLTATÓJA KÍNÁL:

  • Kiemelt kereseti lehetőség
  • Biztosítási és jogi védelem
  • Korszerű járműpark (2 éves átlagéletkor)
  • Biztos gazdasági és szakmai háttér
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Európai Unió területe

Jelentkezéséhez kérjük, csatoltan küldje el önéletrajzát!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu