Gázhálózati önálló szerelő

E.ON

Az E.ON Dél-dunántúli Gázhálózati Zrt. új munkatársat keres az alábbi munkakörbe, pécsi munkavégzéssel:

Feladatok

  • TMK feladatok előírt minőségben való végrehajtása.
  • Részvétel a beruházási munkák kivitelezésében ill. gázaláhelyezésében.
  • Üzemzavar elhárítási munkáknál közreműködés.
  • Gázmérők és nyomásszabályozók cseréje,szakfelügyeletek biztosítása.
  • Minden egyéb, a munkakörhöz közvetlenül vagy közvetve kapcsolódó feladat, amivel a vezető megbízza
  • A napi munka során a tevékenységre vonatkozó folyamatleírások és egyéb szabályozások betartása, a felmerült eltérések jelzése a felelősök felé.
  • A Minőségirányítási rendszer (MIR) alapkövetelményeinek napi szintű betartása.
  • A szakmai tevékenységhez kapcsolódó Környezetközpontú irányítási rendszer (KIR) elvárások napi szintű betartása, eltérések jelzése a környezetvédelmi szakterület számára.
  • Részvétel a munkavédelmi oktatásokon, és a munkavédelmi előírások betartása.
  • A Munkahelyi Egészségvédelmi és Biztonsági Irányítási Rendszer (MEBIR) betartása.
  • Energiatakarékosság szem előtt tartása, szelektív hulladékgyűjtés alkalmazása
  • A munkavállaló a munkavégzése során köteles a Munkáltató által erre a célra biztosított gépjárművét vezetni.

Elvárások

  • Gázipari szakmunkásképző + szakmai tanfolyamok
  • Műszaki/gázszerelő
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés

Információ

Referencia kód: 68701 Szerződés típusa: Állandó
Online jelentkezés

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Dél-dunántúli Gázhálózati Zrt.

Az E.ON Dél-dunántúli Gázhálózati Zrt. fő tevékenysége a gázszolgáltatás. Az E.ON Dél-dunántúli Gázhálózati Zrt. szolgáltatási területén először 1870-ben, Pécsett gyulladt meg az első gázégő, és kezdődött el a gázszolgáltatás, akkor még az úgynevezett kokszolási eljárással előállított légszesszel.A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégzése.