Full Stack Web Developer

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Full Stack Web Developer állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
monster

Ügyfelünk fejleszti a világ egyetlen .NET platformon futó nyílt forrású ECM szoftverét. A munkát agilis módszertan (SCRUM) mentén dedikált csapataik végzik, amelyekbe folyamatosan várják, keresik a lelkes, jó hozzáállású új kollégákat, most jelenleg

munkakörbe.

Ha elnyered a pozíciót a következő feladataid lesznek:

  • Fejlesztői feladatok ellátása Scrum módszertan szerint működő projektekben
  • Tanácsadási feladatok, fejlesztői oktatás tartása (nyelvtudás és hajlandóság szerint hazai és külföldi ügyfelek részére)
  • Architektúra, UI tervezés
  • Szakmai dokumentálás

Téged keresnek, ha mind a Front-End, mind pedig a Back-End területről rendelkezel az alábbi ismeretekkel:

  • modern CSS és HTML
  • JavasScript
  • kliens oldali template rendszerek
  • bootstrap vagy foundation
  • C#
  • NET webforms vagy MVC tudás
  • TFS vagy GIT

Előnyként értékelik az entity framework ismeretét valamint MS környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalatot.

Jelentkezz bátran, ha rendelkezel a következő tulajdonásokkal:

  • nyitottság
  • tanulási vágy és képesség
  • önállóság
  • csapatszellem, csapatjátékos

Amennyiben úgy érzed szívesen dolgoznál ügyfelünknél Full Stack Web developer pozícióban, küldd el szakmai önéletrajzod a megpályázom gombra kattintva.

Tájékoztatjuk, hogy pályázati anyagát nem továbbítjuk automatikusan a hirdető felé, továbbítás előtt tájékoztatjuk Önt a hirdetőről. Amennyiben további információt szeretne kapni a hirdetőről, lépjen kapcsolatba velünk: (361) 451-7095.
monster