Frontend fejlesztő

Frontend fejlesztő állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Főbb feladatok:

  • Kliens oldali (vastag kliens, JavaScript) funkciók implementálása a követelmények alapján
  • Böngészőkkel való kompatibilitás biztosítása
  • Intenzív nemzetközi csapatmunka a fejlesztés terén

Munkakör betöltésének feltételei :

  • Informatikai vagy villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Erős absztrakciós készség
  • Hálózat alapú szoftver fejlesztési tapasztalat (kliens-szerver kapcsolat/kommunikáció, esetleg web-es ajax technológia stb.)
  • Motiváltság, kihívásoknak való megfelelés, csapatszellem

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Tapasztalat JavaScript és Java alkalmazásában
  • HTML5 technológiák ismerete
  • ExtJS framework ismerete
  • Elosztott rendszerek alap szintű ismerete
  • Párhuzamos rendszerek alap szintű ismerete
  • Beágyazott rendszerek alap szintű ismerete
JW!ID:[1603170090021001]
Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft.
Személyzeti Osztály
1238 Budapest, Helsinki út 105.

Tel: +36 1 28-94-100
Fax: +36 1 28-94-192
Ha a hirdetés
felkeltette az érdéklődését
jelentkezzen fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: karrier.vasut@knorr-bremse.com

További hirdetéseink: http://jobs.knorr-bremse.hu