FIELD SERVICE ENGINEER

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
FIELD SERVICE ENGINEER állás Budapest, Országos, Külföld

MSTFIELD-0001

Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be.
A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban.
Hazánkban folyamatosan bővülő a szervizes csapatukba keresünk kizárólag gépészeti területen szerzett végzettséggel, kommunikációképes angol nyelvtudással és gépész szervizelési, karbantartási tapasztalattal új szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Karbantartások megtervezése és megszervezése,
  • Karbantartási feladatok végrehajtása,
  • Nagyobb karbantartási munkák esetén a munkafolyamatok helyszíni koordinálása,
  • Hibakeresés és javítási munkák elvégzése,
  • Motorok szoftveres beállítása,
  • Motorok megbontásos állapotfelmérése,
  • Szervizjelentések készítése,
  • Anyacéggel és ügyfelekkel való kapcsolattartás (angol nyelven).

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai gépészmérnöki végzettség,
  • Dízel és/vagy gázüzemű belsőégésű motorok vagy turbinák karbantartása/javítása során szerzett tapasztalat,
  • Erős társalgási szintű angol nyelvismeret,
  • MS Office ismeretek,
  • Magas szintű munkabírás (erőművekben, irodában),
  • Rugalmasság és mobilitás - munkavégzés irodában és külső helyszíneken is (erőművek/hajók),
  • Utazási hajlandóság – külföldre is.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés,
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség,
  • Ingyenes szállás vidéki kollégáknak,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Változatos munkakörnyezet várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Országos
  • Külföld

Egyéb információk:

  • Olyan kollégát keresnek szervizcsapatukba, akinek a szerelés nemcsak munka, hanem hobbiként is szívesen tölti idejét az otthoni garázsműhelyben, aki gyerekkora óta vonzódik a gépekhez, motorokhoz, hajókhoz, kikapcsolódás számára szétszedni, összeszerelni, megjavítani a különböző szerkezeteket és szeretné még színesebbé tenni eddig megszerzett szerelési tapasztalatait a világ egyik legnagyobb hajózási és erőművi megoldásokat kínáló vállalatánál.
  • Kizárólag olyan pályázók jelentkezését várjuk angol és magyar nyelven, akik nyitottak az utazásra és a hétvégi munkavégzésre egyaránt!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Karbantartó mérnök/Karbantartásvezető
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Szerviz / Karbantartás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu