FŐKÖNYVELŐ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
FŐKÖNYVELŐ állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

FŐKÖNYVELŐ

MSTOFOKO-0111

Megbízónk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.
Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményük gazdasági szervezetébe keresünk, könyvelési feladatokat is ellátó munkatársat, azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ

Feladatok:
  • Napi szintű könyvelési feladatok ellátása (szállító- és vevőszámlák, bank- és pénztárbizonylatok könyvelése)
  • Havi és év végi zárásokban való aktív részvétel
  • Részvétel az egyeztetési feladatokban (analitika-főkönyv)
  • Adóhatósági jelentések előkészítése
  • Cash-flow, pénzügyi kimutatások és riportok készítése
  • NAV, felügyeleti szervekkel való kapcsolattartás, adatszolgáltatás
  • Információnyújtás és együttműködés a társszervezetekkel (Back Office, IT, értékesítési, jogi, HR terület), partner cégekkel
Ideális jelölt:
  • Felsőfokú szakirányú végzettségű (pénzügy vagy számvitel)
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítéssel rendelkezik vállalkozási szakon
  • Legalább 10 éves könyvelési tapasztalattal rendelkezik
  • Operatív főkönyvelő, napi szinten ellát könyvelési feladatokat is
  • Adó- és számviteli jogszabályokat naprakészen ismeri
  • MS Office-t (Word, Excel) magabiztosan használja
  • Munkáját önállóan, precízen, felelősségteljesen végzi
  • Problémamegoldó, analitikus szemléletmód jellemzi
  • Határozott, eredményorientált, rugalmas
  • Nagyfokú munkabírás, precizitás és megbízhatóság jellemzi
Előny:
  • Unit4 Coda program ismerete
  • Pénzforgalmi intézményi gyakorlat
Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű, innovatív, magyar startup vállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Professzionális IT és munkakörnyezet
  • Dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XII. kerület
  • Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, rövid motivációs levél kíséretében, fizetési igény megjelölésével küldje el számunkra!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu