ELEKTROMOS SZERELŐ, KARBANTART...

ELEKTROMOS SZERELŐ, KARBANTARTÓ állás Tamási, Dél-Dunántúli Régió Magyarország
drv

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

Tamási Üzemvezetősége

ELEKTROMOS SZERELŐ, KARBANTARTÓ

munkakörbe munkatársat keres.

Fő feladatok:

  • Üzemzavar esetén hibaelhárítási feladatok
  • Víztermelő létesítmények, vízmű telepek, nyomásfokozók, hálózati létesítmények, központi telephely erősáramú és üzemfelügyeleti berendezéseinek hibaelhárítása
  • Szünetmentes áramforrások, akkumulátorok és áramfejlesztők hibajavítása
  • Érintésvédelmi jegyzőkönyv vezetése
  • Irányítástechnikai és erősáramú kábelnyomvonal kimérések, hibakeresés
  • Anyagkészlet kezelése, feltöltése
  • Elszámolás az anyagkészlettel
  • Kisgépkezelői napló vezetése

Elvárások:

  • Szakirányú - erősáramú - középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Tamási Üzemvezetőség területe

A munkakör betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Jelentkezni 2017. június 30-ig lehet, kizárólag a DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT. Karrier oldalán (www.karrier.drv.hu). E-mailben, vagy postán elküldött jelentkezéseket nem áll módunkban figyelembe venni.

drv