ELEKTROMOS SZERELŐ, KARBANTART...

ELEKTROMOS SZERELŐ, KARBANTARTÓ állás Ercsi, Közép-Dunántúli Régió Magyarország
drv

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

Velencei Üzemvezetősége

ELEKTROMOS SZERELŐ, KARBANTARTÓ

munkakörbe munkatársat keres.

Fő feladatok:

  • Villamos ellenőrző mérések, vizsgálatok és beállítások végzése a megfelelő eszközök alkalmazásával
  • Víztermelő létesítmények, vízmű telepek, nyomásfokozók, hálózati létesítmények, központi telephely erősáramú és üzemfelügyeleti berendezéseinek hibaelhárítása, karbantartása
  • Szünetmentes áramforrások, akkumulátorok és áramfejlesztők hibajavítása
  • Irányítástechnikai és erősáramú eszközök kábelnyomvonal kimérések
  • Érintésvédelemi ellenőrzések, javítások, érintésvédelmi jegyzőkönyv vezetése
  • Anyagkészlet kezelése, feltöltése, elszámolás az anyagkészlettel
  • Kisgépkezelői napló vezetése

Elvárások:

  • Szakirányú - erősáramú – végzettség (villanyszerelő szakképesítés)
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Ercsi Ivóvíz Művezetőség területe

A munkakör betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Jelentkezni 2017. június 30-ig lehet, kizárólag a DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT. Karrier oldalán (www.karrier.drv.hu). E-mailben, vagy postán elküldött jelentkezéseket nem áll módunkban figyelembe venni.

drv