ELEKTROMŰSZERÉSZ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
ELEKTROMŰSZERÉSZ állás Budapest Xxi. Kerület, Dunavarsány Ipari Park, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
fémalk

Jó állást,vonzó munkahelyet keresel?

Légy része te is ennek a valódi magyar sikertörténetnek és jelentkezz hozzánk!

FELADATOK

  • Megelőző karbantartás, meghibásodáskor a gépek szerelése
  • Gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, üzemzavar elhárítása
  • Gépek és eszközök karbantartása, műszaki állapotuk ellenőrzése
  • A munkakörhöz kapcsolódó dokumentumok elkészítése

ELVÁRÁSOK

  • Releváns szakirányú végzettség (Elektroműszerész)
  • Minimum 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Folyamatos három műszakos munkarend vállalása (beosztás szerint hétvégi munkavégzéssel)
  • Pontosság, precizitás
  • Önállóság

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes jövedelem, cafetéria csomag, egészségpénztári hozzájárulás
  • Fiatalos, lendületes csapatban való munkavégzés
  • Folyamatosan fejlődő, bövülő, stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület, Dunavarsány Ipari Park

Jelentkezés: toborzas@femalk.hu

www.femalk.hu