CNC TECHNOLÓGUS (AB-1144)

CNC TECHNOLÓGUS (AB-1144) állás Budapest / Külföld
techPeople
A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
CNC TECHNOLÓGUS (AB)

Feladatok:
  • CNC köszörűgépek, marógépek és szikraforgácsoló gépek technológiájának kidolgozása és felügyelete a műhelyben
  • A mérnökiroda által elkészített rajzok és 3D modellek alapján CNC programok elkészítése a gyártásnak
  • A konstrukció által új fejlesztésű termékek gyártástechnológiájának kidolgozása és kvalifikálása sorozatgyártásra
  • Designe to cost ötletek gyűjtése és egyeztetése a mérnökirodával
  • Technológiafejlesztés és tesztelés
  • Gyártási folyamatok fejlesztése
  • CAD-CAM rendszerek alkalmazása
  • A forgácsolási feladatok elvégzéséhez szükséges befogókészülékek tervezésében való részvétel
  • Gyártás során felmerülő minőségi problémák elhárításában való aktív részvétel

Elvárások:
  • Gépészmérnöki végzettség
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • CNC programozói/technológus végzettség
  • Forgácsolási területen szerzett 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű PC ismeret
  • CAD-CAM programok ismerete (CREO2; NX; Vericat)
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Technológiák elsajátítása részidős németországi betanulással

Előny:
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • CNC köszörülésben; marásban és szikraforgácsolásban szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest / Külföld

  JW!ID:[1704180080009019]
techPeople