C / C++ Fejlesztő

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
C / C++ Fejlesztő állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
monster

Szeretnél egy új, kihívásokkal teli pozícióban dolgozni?

Mindig is érdekelt a kutatás-fejlesztés világa?

Rendelkezel pár éves C / C++ fejlesztői tapasztalattal?

Ügyfelünk most kiváló lehetőséget nyújt azoknak, akik szeretnének egy csapat részeként kreatív fejlesztői munkát végezni. A cég bővülése miatt most újabb kollégát keresünk

pozícióba.

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Orvosdiagnosztikai eszköz fejlesztése, szenzorok programozása
  • Saját fejlesztésű hardverek firmware-jének C/C++ programozása
  • Szenzor driverek programozása (I2C, SPI, UART, stb.)
  • Fejlesztés, tesztelés, optimalizálás
  • Projekt feladatok önálló megoldása
  • Dokumentálás

Ami szükséges a munkavégzéshez:

  • C/C++ programozásban szerzett gyakorlat
  • Linux/OSX fejlesztői környezet
  • Projekt-szemlélet, feladatközpontú gondolkodás, önálló munkavégzés
  • Szakmai feladatok megoldásához szükséges angol nyelvtudás

Ami előnyt jelent:

  • ha dolgoztál már nRF51/52 microcontrollerekkel
  • Real-time OS-ek ismerete

Mit kínálunk számodra?

  • Gyors szakmai fejlődési lehetőséget
  • Egy kiváló, összetartó csapattal dolgozhatsz együtt
  • Megoszthatod kreatív ötleteidet, hiszen nyitottak vagyunk az újdonságokra
  • Tapasztalattól függően megfelelő bérezést kínálunk

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Amennyiben érdekesnek találtad a pozíciót és szeretnéd megpályázni, akkor küldd el szakmai önéletrajzodat a megpályázom gombra kattintva.

Tájékoztatunk, hogy pályázati anyagodat nem továbbítjuk automatikusan a hirdető felé, továbbítás előtt tájékoztatunk Téged a hirdetőről. Amennyiben további információt szeretnél kapni a hirdetőről, lépj kapcsolatba velünk: +36.1.451.7095

monster