BELFÖLDI FUVARSZERVEZŐ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
BELFÖLDI FUVARSZERVEZŐ állás Borsod-Abaúj-Zemplén Megye, Észak-Magyarországi Régió Magyarország

MSTFUVAR-1012

Ügyfelünk egy több, mint 6 éve sikeresen működő és fejlődő belföldi,- és nemzetközi teljes kamionos fuvarfeladatok ellátására szakosodott vállalat.
Bővülő csapatukba keresünk szakembert székhelyükre, Szikszóra, az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Belföldi fuvarok tervezése, szervezése, lebonyolítása
  • Napi fuvarfeladatok kiosztása, lebonyolítása, nyomon követése
  • Járatok érkeztetése, indítása
  • Meglévő ügyfelek menedzselése, ügyfélkör bővítése
  • Ügyfelekkel és partnerekkel aktív kommunikáció
  • Adminisztráció
  • Gépjárművezetők folyamatos felügyelete, koordinálása, kapcsolattartás
  • Vezetési idők ellenőrzése, betartatása
  • Járművezetők elszámoltatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, önszervező képesség
  • Önálló, kezdeményező, gyors döntéshozatali képesség
  • Ugyanazon munkakörben (fuvarozás) szerzett tapasztalat
  • Vonatkozó szabályozások ismerete

Előnyök:

  • Fuvarozással kapcsolatos végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat versenyképes jövedelem, fejlődési, tanulási lehetőség, változatos munkakör és barátságos, motiváló munkakörnyezet várja!

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzával és fizetési igényének megjelölésével jelentkezzen rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Anyaggazdálkodás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Szállítmányozás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb

Pozíciószint:

  • Beosztott

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu