Beágyazott applikáció fejleszt...

Beágyazott applikáció fejlesztő / tesztelő (VSE) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Beágyazott applikáció fejlesztő / tesztelő (VSE)

Főbb feladatok:

  • Fékvezérlő szoftverek fejlesztése a vevői igényeknek megfelelően
  • Fékvezérlő szoftverek tesztelése
  • Rendszer specifikációk készítése vevői igények alapján
  • Szoftverstruktúra tervezése grafikus fejlesztőkörnyezetben
  • Napi szintű kapcsolattartás nemzetközi projektcsapatokkal
  • Szoros együttműködés a tesztelőkkel, üzembehelyezőkkel és a rendszertervezőkkel

Munkakör betöltésének feltételei :

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Programozási gyakorlat C nyelven
  • Gyors helyzetfelismerés, strukturált gondolkodás, önállóság
  • Jó kommunikációs készség, dinamikus munkatempó
  • Nemzetközi környezetben való kooperációs készség
  • Utazási kedv
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Járműipari tapasztalat
  • Tapasztalat grafikus szoftverfejlesztői környezetek területén
  • Verziókövető rendszerek ismerete
  • Tapasztalat valós idejű beágyazott rendszerek területén
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
JW!ID:[1511300090021008]
Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft.
Személyzeti Osztály
1238 Budapest, Helsinki út 105.

Tel: +36 1 28-94-100
Fax: +36 1 28-94-192
Ha a hirdetés
felkeltette az érdéklődését
jelentkezzen fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: karrier.vasut@knorr-bremse.com

További hirdetéseink: http://jobs.knorr-bremse.hu