BÉRSZÁMFEJTŐ, TB ÜGYINTÉZŐ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
BÉRSZÁMFEJTŐ, TB ÜGYINTÉZŐ állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTOBERS-0717

Megrendelőnk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat. Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményünk gazdasági szervezetébe keresünk munkatársat, azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • munkavállalókkal kapcsolatos teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása
  • munkavállalók ki-és beléptetése jogszabályoknak megfelelően
  • havi bevallások, statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése
  • bér-és kapcsolódó személyügyi nyilvántartás naprakész, pontos vezetése
  • együttműködés a funkcionális szervezetekkel (jog, IT, HR, értékesítés)

Ideális jelölt:
  • TB és Bérügyintézői végzettséggel rendelkezik
  • 2-3 éves bérügyintézői tapasztalata van
  • jogszabályokat naprakészen ismeri (TB és munkajogi törvények)
  • ismeri a munkaidő-keretes foglalkoztatást
  • határidőket pontosan betartja
  • munkáját önállóan, precízen, felelősségteljesen végzi
  • Babér program használata előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű, magyar startup környezet
  • versenyképes jövedelem
  • professzionális IT és munkakörnyezet
  • dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:  Budapest, II. kerület

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu