Android fejlesztő gyakornok (i...

Android fejlesztő gyakornok (iCOM Assist) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Android fejlesztő gyakornok (iCOM Assisst)

Főbb feladatok:

  • Kreatív mobilalkalmazás fejlesztése Androidra
  • A feladat specifikálása és tervezése
  • Hasonló alkalmazások feltérképezése

Munkakör betöltésének feltételei :

  • Felsőfokú, műszaki tanulmányok, nappali tagozaton
  • Minimum 20 óra / hét munkavégzés, hosszútávon is (legalább 6 hónap).
  • JAVA ismeret
  • Windows ismeretek
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Rendszerszemlélet, megbízható, célorientált, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • Angol nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Járműmodellezés
  • Vasút szimulátorok ismerete
  • Open GL tapasztalat
JW!ID:[1610040090021003]
Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft.
Személyzeti Osztály
1238 Budapest, Helsinki út 105.

Tel: +36 1 28-94-100
Fax: +36 1 28-94-192
Ha a hirdetés
felkeltette az érdéklődését
jelentkezzen fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: karrier.vasut@knorr-bremse.com

További hirdetéseink: http://jobs.knorr-bremse.hu