Adminisztrációs csoportvezető

Adminisztrációs csoportvezető állás Dalmand, Dél-Dunántúli Régió Magyarország

Vállalat: Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft.

Közvetlen felettes: Telephely vezető

Terület: Takarmány ágazat / Termelés

Munkavégzés helye: Dalmand

Munkakör célja

A dalmandi telephely hatékony működéséhez szükséges adminisztráció összefogása, telephely vezető támogatása.

Felelősségi körök

  • Munkaügyi feladatok összefogása, szabályzatoknak megfelelő juttatások ellenőrzése
  • Adminisztrációs munkatársak felügyelete, irányítása
  • Munkaidő nyilvántartás kezelése SAP rendszerben
  • Teljesítménybérek, menetlevelek elszámolása, bérszámfejtés támogatása
  • Telephelyhez kötődő egyéb adminisztráció elvégzése
  • Munkavállalókkal való kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás a takarmány ágazat társüzemeivel és a társaság más ágazataival
  • Vevőszolgálat támogatása

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

  • minimum középfokú végzettség (felsőfokú előny)
  • min. 3 év szakmai tapasztalat adminisztrációs területen
  • munkaügyi / személyügyi ismeretek
  • magabiztos Ms Office ismeretek, különösen excel
  • dinamikus, proaktív személyiség
  • önállóság
  • SAP ismeret előnyt jelent,
  • angol nyelvismeret előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben
  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság és autonómia
  • Stabilitás, biztonság és megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem és juttatások