Vezető algoritmusfejlesztő mér...

Vezető algoritmusfejlesztő mérnök (iCOM Assist) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Vezető algoritmusfejlesztő mérnök (iCOM Assist)

Főbb feladatok:

  • Vezetőtájékoztató rendszer fejlesztésében való részvétel (MatLab)
  • Meglévő és új algoritmusok fejlesztése
  • 2-3 fős algoritmusfejlesztő csapat technikai koordinálása
  • Technikai követelmények specifikálása
  • Mérési eredmények elemzése és értékelése
  • Vasúti jármű- és pályamodellek készítése
  • Járműves mérések és tesztek támogatása, részvétel a méréseken
  • Kódoptimalizálás

Munkakör betöltésének feltételei :

  • Műszaki felsőfokú végzettség (mechatronika, gépész vagy villamosmérnök)
  • MatLab és Simulink programozói tapasztalat (minimum 2-3 év)
  • Rendszerszemlélet
  • Angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Megbízható, célorientált, pontos munkavégzés

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • C++ / C programozási nyelv ismerete
  • JAVA ismeret
  • Objektum-orientált programozásban szerzett tapasztalat
  • Jelfeldolgozásban szerzett tapasztalat
  • MatLab kódgenerálási ismeretek

Megpályázom

Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft.
Személyzeti Osztály
1238 Budapest, Helsinki út 105.

Tel: +36 1 28-94-100
Fax: +36 1 28-94-192
Ha a hirdetés
felkeltette az érdéklődését
jelentkezzen fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: karrier.vasut@knorr-bremse.com

További hirdetéseink: http://jobs.knorr-bremse.hu