Területi képviselő – Jász-Nagy...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Területi képviselő – Jász-Nagykun-Szolnok megye állás Jász-Nagykun-Szolnok Megye, Észak-Alföldi Régió Magyarország

Matusz-Vad Zrt., a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttér rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság jászsági területére keresi új munkatársát, csapata bővítése céljából

Területi képviselő – Jász-Nagykun-Szolnok megye

munkakörbe

Az Ön feladata:

  • Termékeink aktív értékesítése
  • Vendéglátó ipari partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Új partnerek felkutatása és megnyerése
  • Termékbemutatók, áruprezentációk szervezése
  • A terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítése
  • A cég hatékony képviselete

Az Ön profilja:

  • Több éves, vendéglátásban szerzett tapasztalat séf, üzletvezető vagy felszolgáló munkakörben
  • Komoly szakmai érdeklődés a gasztronómia iránt
  • Határozott kommunikáció, kitűnő prezentációs készség
  • Dinamikus, aktív és önálló munkavégzés
  • Erős értékesítési és értékteremtési beállítottság
  • szolnoki vagy környéki lakhely
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Szakács végzettség, több éves séf munkakörben szerzett tapasztalat
  • Értékesítési folyamatok ismerete
  • Értékesítési tapasztalat
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • Szabad hétvégék, kiszámítható munkaidő
  • Versenyképes, motiváló jövedelem, bruttó 451.000,- Ft-tól
  • Céges autó, tablet, mobiltelefon
  • Egy piacvezető, dinamikusan fejlődő cég háttere és biztonsága
  • Önálló munkavégzés, változatos munkakör
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a megpályázom gombra kattintva.