Technikus (Referenciaszám: PJ6...

Technikus (Referenciaszám: PJ6289) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
pannonjob

Budapesti 18. kerületi multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújításával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Technikus (PJ6289)

Feladatok:
- A vevők által hibásan bekötött egységek esetében előforduló hibák feltárása, hibák elháítása
- Műszaki szövegértés, kapcsolási rajzok olvasása

Amit megbízónk kínál:
- Alapbéren felül akár nettó 20.000 Ft/hó teljesítménybónusz (utalvány formájában) havonta
- Bruttó 25.000 Ft/hó cafeteria juttatás

- Nettó 8000 Ft/hó jelenléti bónusz
- Műszakpótlék, túlórapótlék
- Bejárás támogatás a környező településekről 100 %-ban, vagy 15 Ft/km munkába járási támogatás
- Stabil, hosszútávú munkalehetőség
- Azonnali munkakezdés

Elvárások:
- Középfokú elektronikai vagy ezzel egyenértékű végzettség

- Legalább 1 éves tapasztalat
- Hibakereső elméleti és gyakorlatim tudás
- Struktúrált gondolkodás, szisztematikus hibakeresési képesség
- Több műszakos munkarend válallása

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Fekete Viktória kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a viktoria.fekete@pannonjob.hu címre,vagy telefonon +36 20 257 4580 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.