Senior Kontroller (Referencias...

Senior Kontroller (Referenciaszám: PJ5926) állás Fejér Megye, Közép-Dunántúli Régió Magyarország
pannonjob

Szívesen dolgozna nemzetközi hátterű vállalatnál, családias légkörben? Kiváló munkakörnyezetben, kiemelkedő juttatási csomag, jó csapat, és hosszú távú lehetőségek várják. Partnerünk részére keresünk talpraesett, precíz kollégát az alábbi munkakörbe:

Senior Kontroller

Ezek a feladatok várnak az új kollégára:
- Beszámolók-jelentések és előrejelzések készítése

- Közreműködés az éves vállalati tervek elkészítésében
- Kapcsolattartás a társosztályokkal, igény szerinti információellátásuk biztosítása
- Költséghelyi terv-tény elemzések készítése
- Közreműködés a termékönköltségszámítások készítésében és elemzésében
- Könyvvizsgálati kapcsolattartás, aktív közreműködés a pénzügyi belső auditokon
- Kintlévőségkezelési folyamatok támogatása

Az ideális jelölt rendelkezik:
- Felsőfokú gazdasági végzettség

- 4-5 éves multinacionális környezetben szerzett releváns tapasztalat
- Számviteli könyvelési ismeretek
- Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
- Magas szintű MS Office ismeretek (különösen Excel)
- Pontos és hatékony munkavégzés, analitikus szemlélet, jó kommunikációs képesség

A kiválasztás során előnyt jelent:
Big 4 cégnél szerzett munkatapasztalat
- Kintlévőség kezelésben szerzett gyakorlat
- SAP ismeret
- Befejezett vagy folyamatban lévő ACCA tanulmányok
- Mérlegképes könyvelői végzettség

Munkavégzés helye: Fejér megye

Amit a vállalat kínál:
- Nemzetközi hátterű, stabil munkahely, kiemelkedő sikerekkel

- Kihívásokkal teli, felelősségteljes munka
- Versenyképes jövedelem
- Versenyképes kompenzációs csomag: 13. havi fizetés, mozgó bér, cafeteria, dolgozói biztosítás, munkába járás biztosítása

Kérjük, magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a tunde.petak@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.