Rent a Car értékesítési vezető...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Rent a Car értékesítési vezető (Ref.: M17-002) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
monster

Rent a Car értékesítési vezető
(Ref.: M17-002)

Milliárdos árbevételű, jól ismert autókölcsönzési és flottaszolgáltatásokat nyújtó vállalat keresi értékesítés vezető munkatársát.

Feladatok:

  • magyar és osztrák irodák irányítása, csapat motiválása (8-10 fő direkt riportban)
  • vállalati ügyfelek és európai partnercégek (légitársaságok, nagy utazási irodák, utazási bróker cégek, stb.) kezelése Európa szerte, szerződések megkötése
  • árképzési stratégia kialakítása
  • autóflotta összetételének és számának tervezése, a piaci igények figyelembevételével, részvétel az autók rendelésében és autók leadásában
  • cash-flow és kintlévőségek figyelése
  • piacfejlesztési ötletek, javaslatok megtétele

Akit keresünk:

  • felsőfokú végzettségű
  • jól beszél és ír angolul és németül (Osztrák iroda irányítása és az európai partnerekkel történő kapcsolattartás miatt)
  • szolgáltató vagy autó piaci értékesítési vezetői tapasztalattal rendelkezik
  • szívesen fogadjuk azon Senior Sales vagy KAM anyagát is, aki előrelépésként gondolkodik egy divízió vezetői sales pozícióban
  • pro-aktív, határozott, csapatjátékos, ugyanakkor döntésképes vezető

Amit nyújtunk:

  • Megállapodás szerinti, de versenyképes fizetés + bonusz + cégautó + telefon + laptop + cafeteria
  • lendületes, fiatalos csapat

Amennyiben érdekli Önt a feladat, kérem küldje el szakmai CV-jét az alábbi e-mail címre: 5@allasajanlat.co.hu

Tájékoztatjuk, hogy pályázati anyagát nem továbbítjuk automatikusan a hirdető felé, továbbítás előtt tájékoztatjuk Önt a hirdetőről. Amennyiben további információt szeretne kapni a hirdetőről, lépjen kapcsolatba velünk: (361) 451-7095.
monster