Projekt Értékesítő Mérnök - Ny...

Projekt Értékesítő Mérnök - Nyugati Régió állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
bosch

Start something big today Apply as:

Projekt Értékesítő Mérnök - Nyugati Régió

Muszaki értékesítés
Budapest

Ahol az igazán nagy dolgok egy jó ötlettel kezdődnek.

Let’s be remarkable.

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.

Köszöntünk a Bosch világában.

A Bosch Rexroth AG a Robert Bosch GmbH száz százalékos tulajdonú leányvállalata, világszerte a hajtás, vezérlés és mozgatás valamennyi releváns technológiai területének szakértője: a mechanikától, a hidraulikán át egészen az elektronikáig. A hajtás- és vezérléstechnika területén a Rexroth biztos partner, aki a gép- és berendezésgyártók valamennyi igényét képes átfogó termék- és rendszerkínálatával kielégíteni.

Nézd meg te is, hogy minek lehetsz részese, ha csatlakozol hozzánk:

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához:

Új ügyfelek felkutatása országosan

A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése

Kiemelt ügyfelek közvetlen kiszolgálása

Projektmunkák felkutatása

Ügyféltalálkozókon való részvétel, tárgyalások vezetése

Terméktámogatási feladatok ellátása

Műszaki kérdések megválaszolása

Együttműködés szerződéses partnerekkel, más üzleti területekkel

Az adott régióban történő gyakori utazás

Mi tesz Téged különlegessé:

2-5 éves értékesítői és/vagy projektmérnöki tapasztalat, ipari automatizálás vagy hidraulikus rendszerek területén szerzett tapasztalat

Komplex rendszerek értékesítésében szerzett tapasztalat

Szerződések véleményezésében és tárgyalásában való jártasság angol és magyar nyelven

Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás

Felsőfokú gépész vagy villamos mérnöki képesítés

Transzferpálya rendszerek területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

MS Office felhasználói szintű ismerete

Projektszemlélet

Precíz, önálló, eredményszemléletű munkavégzés

Proaktivitás, strukturáltság, csapatmunkára való képesség

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

Rugalmas munkaidő

Juttatások és szolgáltatások

Gyermekgondozási támogatások

Orvosi szolgáltatások

Dolgozói kedvezmények

Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek

Helyi parkolás

Étkeztetés

Helyi tömegközlekedési lehetőségek

Tér a kreativitásnak

Városi infrastruktúrák

Váltsd valóra!

JW!ID:[1704250080000006]

Reference Code DCHU_Sales_Eng – Apply by post: Robert Bosch Kft., Human Resources, Gyömrői u. 120., 1103, Budapest, Hungary
Or apply email: hr_budapest@hu.bosch.com
Or apply online: www.start-a-remarkable-career.hu