Programozó

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Programozó állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
monster

Orvosi képinformációs rendszerek fejlesztésével foglalkozó, Amerikai tulajdonú, budapesti székhelyű partnerünk keres

Programozó

munkakörbe munkatársakat, a Déli Pályaudvar közelében lévő irodájukba.

Feladatok:

  • Nagy rendszerekben illeszkedő programok készítése
  • Nem részleteiben specifikált feladatok önálló megoldása

Ideális jelöltel kapcsolatosa elvárások:

  • Objektum orientált, strukturált programozásban szerzett tapasztalat
  • JAVA tapasztalatok, korszerű webes technológiák, GWT., stb. ismerete
  • Képesség a csapatban és az önálló munkavégzésre
  • Algoritmikus gondolkodás, érdeklődés optimizálási feladatok megoldása iránt
  • angol nyelvtudás (informatikai, szakmai anyagok tanulási szintű megértése)
  • Konkrét tapasztalatok: Eclipse, Tomcat, Apache ismeretek,tapasztalatok.

Amit ügyfelünk kínál:

  • Emberbarát menedzsment
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Teljes, de rugalmas munkaidő
  • Csoki és süti az ebédnél
  • Versenyképes fizetés

Ügyfelünk lelkes és motivált PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várja!

Ha úgy érzed szívesen dolgoznál Budapest egyik legszebb kerületében, tanulnál olyan szakemberektől, akiknek a tudása, szakértelme segítené a további fejlődésedet, akkor ne habozz jelentkezni és küldd el szakmai önéletrajzod a megpályázom gombra kattintva.

Tájékoztatjuk, hogy pályázati anyagát nem továbbítjuk automatikusan a hirdető felé, továbbítás előtt tájékoztatjuk Önt a hirdetőről. Amennyiben további információt szeretne kapni a hirdetőről, lépjen kapcsolatba velünk az alábbi e-mail címen: informacio@monster.hu

monster