PHP FEJLESZTŐ (KFE18)

PHP FEJLESZTŐ (KFE18) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy Európai munkaerõ-közvetítõ vállalat, mely magasan képzett erõforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különbözõ iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladataid:
  • Részt veszel Ügyfelünk weboldalaihoz kapcsolódó informatikai fejlesztések kivitelezésében
  • Szoros kapcsolatod lesz a technológiai vezetővel, aki meghatározott technológiai irányelveknek megfelelően definiálja a fejlesztési feladatokat
  • Komoly szereped lesz a webshop fejlesztésében
  • Kapcsolatot tartasz majd a fejlesztésekben résztvevő külső szolgáltató(k) fejlesztőivel
Téged keresünk, ha:
  • Legalább 3 év tapasztalatod van PHP fejlesztésben
  • Jól ismered a Symfony keretrendszert
  • Van tapasztalatod reszponzív weboldalak fejlesztésében
  • Dolgoztál már relációs adatbázisokkal (MySQL, MariaDB)
  • Felsőfokú szakirányú végzettséged van, vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalatod
  • Dolgoztál már forráskódkezelő rendszerekkel, kollaborációs eszközökkel, tudástár megoldásokkal, jegykezelő rendszerekkel (Git, SVN, Jira, Wiki, Trello, Slack stb.)
  • Tudod mi az a Scrum
  • Legalább alapszintű UNIX/Linux jártasságod van
  • beszélsz angolul

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Szakmai fejlodési lehetoség

Foglalkoztatás formája: Teljes munkaidős alkalmazotti
Munkavégzés helye: Budapest

Küldj angol nyelvû önéletrajzot vagy hívd a: +30.512.0990

Megpályázom

techPeople