PÉNZTÁR KÖNYVELŐ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
PÉNZTÁR KÖNYVELŐ állás Vecsés, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTOKCSA-0410

Megbízónk Magyarországon kiscsomag-szállítási és ellátási lánc kezelési szolgáltatásokat egyaránt nyújt, Vecsésen található központjában több mint 120 ember dolgozik. A céget szinte kezdetektől a csomag szállítás és a logisztika úttörői között tartották számon. Mára több mint 220 országot és régiót szolgál ki.
Magyarországi központunkba keresünk új kollégát:

pozicióba

Feladatok:
  • Házipénztár mozgások napi könyvelése
  • Házipénztár ellenőrzése havi rendszerességgel
  • Vám és áfa banki utalások indítása
  • Futárelszámolások ellenőrzése
  • Havi egyeztetések elvégzése, jegyzőkönyvek kiállítása
  • Rendszeres és ad-hoc riportok, jelentések elkészítése
  • Aktív részvétel a hó végi zárásokban
  • A főkönyvelő munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, társosztályokkal, külföldi társvállalatokkal

Elvárások:
  • Magabiztos felhasználói Excel ismeret
  • Középfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség
  • Angol nyelvtudás elsősorban írásban
  • Precíz, megbízható, önálló, munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Könyvelői gyakorlat

Munkavégzés helye: Vecsés, Airport City Business Park (céges busz Örs vezér tere – Köki érintésével)

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal lehet!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu