Német nyelvű értékesítési assz...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Német nyelvű értékesítési asszisztens (call-center) munkatárs állás Győr, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott és friss árut értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata,

Német nyelvű értékesítési asszisztens (call-center) munkatársat

győri irodájába.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • erős, szóban is aktív, legalább középfokú, társalgási német nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség (a munkavégzés 70 %-a telefonos kapcsolattartás)
  • lendületes, dinamikus munkavégzés
  • kiegyensúlyozott, agilis személyiség
  • stressztűrő képesség
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • munkaidő beosztás:
    • 2 hét: hétfőtől péntekig: 8:30-17 óra irodai munkavégzés
    • 1 hét: hétfőtől péntekig: 8:00- 16:30 irodai munkavégzés
    • 1 hét ügyelet: hétfőtől péntekig: 12:00-20:00 otthoni munkavégzés
    • havi 1 hétvége telefonos ügyelet otthonról

Előnyt jelent:

  • értékesítésben/telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
  • irodai adminisztratív feladatokban szerzett gyakorlat
  • gasztronómiai ismeretek
  • nagyfokú kreativitás
  • szlovák nyelvtudás

Feladatok:

  • aktív, meglévő ausztriai, német nyelven beszélő vevőkörrel való rendszeres, telefonos kapcsolattartás
  • rendelésfelvétel, telefonos termékajánlás, megrendelések rögzítése
  • adminisztratív jellegű feladatok

Amit kínálunk:

  • céges mobiltelefon, laptop, motiváló bérezés
  • fiatalos csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • dinamikusan fejlődő, biztos, stabil vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzzal a megpályázom gombra kattintva.