Mechanikus karbantartó technik...

Mechanikus karbantartó technikus állás Debrecen, Észak-Alföldi Régió Magyarország

A holnap mobilitását formáljuk

Schaeffler
www.schaeffler.hu FAG Magyarország Ipari Kft. 4031 Debrecen Határ út 1/D +36 52 581 700 job@schaeffler.com

Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Debreceni csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Mechanikus karbantartó technikus

Feladatok

  • A karbantartási folyamatok betartása.
  • A nem tervezett gépállások azonnali javítása, gépproblémák megszüntetése.
  • A tervezett karbantartás során az inspekciók elvégzése és a feltárt hibák javítása.
  • A felújítási, átépítési projektekben és a javításokban való aktív részvétel.
  • A Nem Tervezett, Tervezett és Projekt Karbantartás (Javítás) adatinak megfelelő rögzítése és dokumentálása.
  • A hozzátartozó termelőgépek és berendezések mechanikai, hidraulikai és pneumatikus felépítésének és működésmódjának megismerése.
  • A gépek műszaki állapotának figyelemmel kísérése a termelésben és hibaazonosítás.
  • Meghibásodás elhárítása, gépállás megszüntetése.
  • TPM workshopokon való aktív részvétel és TPM hibák javítása.
  • Gépkezelők, beállítók oktatása, gépismereteinek fejlesztése.
  • Korszerűsítő átalakítások szem előtt tartása, újítások bevezetése.
  • Segítségnyújtás a karbantartó mérnököknek a karbantartási terv összeállításában, pótalkatrészek és karbantartó anyagok megrendelésében.
  • A rábízott bizonylatok előírás szerinti vezetése.

Elvárásaink

  • Középfokú fémipari iskolai végzettség (lakatos, géplakatos, gépszerelő végzettség előny)
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Multinacionális vállalatnál szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Célorientáltság
  • Kiváló analizáló készség, elemző gondolkodásmód
  • Minőségtudat
  • Kihívást jelentő feladatok keresése

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Csatlakozzon hozzánk!

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, vállalatcsoport szintű éves bónuszt, béren kívüli és többféle szociális juttatást (cafetéria, hűségpénz, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség, stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kulturált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk.