MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS

MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS állás Győr, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető. Világszerte 180 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

GYŐRI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Feladatok:

  • Árubeérkeztetési vizsgálat végrehajtása a TLE szerint
  • Sorozatgyártást kísérő vizsgálatok végrehajtása az AK-utasítás szerint
  • Vizsgálati eredmények dokumentálása vizsgálati jegyzőkönyvekben
  • Áruk engedélyezése további feldolgozásra/kiszállításra i.O. (megfelelő) vizsgálati eredmények esetén
  • Az áru kifogásolása n.i.O. (nem megfelelő) vizsgálati eredmények esetén, és előterjesztés az engedélyezésre jogosultnál
  • Belső termék auditok elvégzése

Elvárások:

  • Több műszakos munkarendben való munkavégzés
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete (Office programok)
  • Terhelhetőség
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Precíz munkavégzés
  • Minimum középiskolai végzettség

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed,  várjuk a kitöltött belső pályázati lapod a HR osztályon.

REHAU Automotive Kft.-  Human Resources -  Kovács Anita – anita.kovacs@rehau.comwww.rehau.com