Műszakvezető 11.kerület (Refer...

Műszakvezető 11.kerület (Referenciaszám: PJ6080) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
pannonjob

Országosan 4, Budapesten 3 telephellyel rendelkező, személyszállítással foglalkozó neves partnercégünk bővülő műszaki csapatának irányítására keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

Műszakvezető

Várjuk jelentkezését amennyiben:

- Autószerelő/Autóvillamossági szerelő/ Karosszérialakatos végzettséggel rendelkezik
- Minimum 2-3 éves releváns műszakvezetői tapasztalattal bír - szerelői/karosszérialakatos műszaki csapat irányításában
-B kategóriás vezetői engedélye van
- Két műszakos munkarendet is vállal, 3 nap nappal (7.00-15.30) után 3 nap éjjel (20.00-04.30) majd ezt követően 3 nap pihenő

- Határozott fellépésű és tanulási hajlandóságot mutat új dolgok irányába

A munkakör betöltése során az alábbi feladatokra számíthat:

- 8-10 fős műszaki csapat irányítása
- Munkafelvétel, munkák szakirányú kiosztása

- Az elvégzett munkák ellenőrzése, folyamatos felügyelete
- Raktárból kiadott alkatrészek és a biztonságos munkavégzés folyamatos ellenőrzése
- Adminisztratív feladatok elvégzése
- A műhelyben elhelyezett eszközök sorban tartása

- Napi szintű kapcsolattartás a raktárral
- Költséghatékony munkavégzés ellenőrzése

Amit megbízónk kínál:

- Hosszútávú, bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződéssel
- Versenyképes fizetés + Cafeteria csomag
- Bejárás támogatása
- Vidékieknek szálláslehetőség
- Korszerű és csúcskategóriás autóbuszokon történő munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Fekete Nikolett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és bérigény feltüntetésével (PJ6214) a nikolett.fekete@pannonjob.hu címre.