MÉRLEKÉPES KÖNYVELŐ

MÉRLEKÉPES KÖNYVELŐ állás Kecskemét Vagy Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
dekra

Multinacionális fémgyártás területén tevékenykedő partnercégünk  megbízásából keresünk

munkatársat.

 Feladatok:

  • általános könyvelési feladatok
  • szállító-vevő számlák könyvelése, folyószámlák egyeztetése
  • bank, pénztár, vegyes tételek könyvelése, egyeztetése
  • havi, éves zárásokban, könyvvizsgálatban közreműködés
  • adatszolgáltatásban való közreműködés

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, aktív Excel ismeretek
  • megbízhatóság, precizitás, elkötelezettség a szakma iránt
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség
  • felelősségteljes önálló munkavégzés és jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil és kiegyensúlyozott munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások (Cafetéria)

Munkavégzés helye: Kecskemét vagy Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát fizetési igény feltüntetésével a megpályázom gombra kattintva várjuk.