Logisztikai back office munkat...

Logisztikai back office munkatárs (Referenciaszám: PJ6420) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
pannonjob

Érdekel a modern technológia? Az IT és a legkorszerűbb dokumentumkezelési és képalkotási folyamatok? Nemzetközi, piacvezető partnercégünk, magas szintű termékportfólióval, újabb és újabb szolgáltatásokkal, professzionális irodatechnikai és digitális nyomdaipari megoldásokkal szolgál ügyfelei és berendezéseinek felhasználói részére.

Logisztikai csapatuk bővítésére

Logisztikai back office munkatársat

keresünk.

TE vagy a szuper jelöltünk ha:

  • érdeklődsz a logisztika területe iránt, vagy rendelkezel alapvető logisztikai ismeretekkel,
  • társalgási szinten kommunikálsz írásban angolul,
  • erős felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat (Excel, Power Point, Outlook),
  • precíz, pontos és gyors munkavégzés jellemző Rád,
  • jól kezeled a reklamációkat,
  • nagyfokú rugalmasság és gyors betanulás jellemez.

Előnnyel indulsz ha:

  • logisztikai elhivatottság jellemez,
  • rendelkezel logisztikai területen szerzett tapasztalattal,
  • rendelkezel NAVISION tapasztalattal.

Feladataid lesznek:

  • Készletszintek ellenőrzése, folyamatok optimalizálása;
  • külföldi és hazai beszállítóinkkal magyar és angol nyelvű kapcsolattartás és levelezés;
  • leltározási feladatokban való részvétel;
  • vevői szállítmányozás megszervezése a szállítmányozó partnercéggel;
  • késztermék készletgazdálkodás;
  • kapcsolódó adminisztratív tevékenység ellátása;
  • egyéb, a logisztikai vezető által kiadott feladatok.

Mindezekért cserébe:

  • modern, fiatal munkakörnyezet és csapat vár,
  • kiemelt bérezésben és extra figyelemben lesz részed,
  • napi szinten büszke leszel a munkádra és a csapattagok is maximálisan támogatni fognak.

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a daniel.szilagyi@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.