Logisztikai ügyintéző (Referen...

Logisztikai ügyintéző (Referenciaszám: PJ5858) állás Törökbálint, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
pannonjob

Multinacionális, kiemelkedő karrierlehetőségekkel rendelkező partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Logisztikai ügyintéző

Az alábbi feladatok várnak Önre a vállalat tagjaként:

  • kiemelt ügyfelek megrendeléseinek kezelése
  • a megrendelések telefonon történő egyeztetése,
  • a megrendelések összekészítése, kiszállításra való átadás
  • bejövő hívások kezelése
  • az ügyfelek teljes körű tájékoztatása telefonon
  • megrendelések utókövetése

Az ideális jelölt:

  • középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • jó kommunikációs készséggel bír,
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek,
  • képes önállóan döntéseket hozni, de emellett jó csapatjátékos is,
  • ügyfélorientált beállítottságú.

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Mindezekért cserébe:

  • versenyképes bérezés
  • stabil, nagyvállalati háttér
  • belső karrierprogramok, fejlődési lehetőségek
  • fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye: Törökbálint

Mit kell tenned, hogy megpályázd az állást?

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Zupkó Judit részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a judit.zupko@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatunk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.