Kontroller

Kontroller állás Bóly, Dél-Dunántúli Régió Magyarország

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is!

Ha a szavak helyett a tettekben hiszel, ha számodra fontos, hogy szenvedéllyel és szabadon alkothass, folyamatosan fejlődj és nap mint nap valódi értéket teremthess, nálunk a helyed!

Csatlakozz a Bóly Zrt. csapatához

Kontroller-ként!

Munkavégzés helye: Bóly

A munkakör célja: A kontrolling rendszer működésében, folyamatos fejlesztésében való hatékony részvétel.

Feladataid lesznek:

  • Rendszeres beszámolók készítése,
  • terv/tényadatok elemzése, utókalkuláció elkészítése,
  • döntés előkészítő elemzések, javaslattétel kidolgozása,
  • aktív közreműködés a törzsadatok karbantartásában és a CO zárás folyamataiban,
  • a tervkészítési folyamat irányítása és felügyelete.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőségeket,
  • fiatalos, lendületes csapatot,
  • saját laptopot és mobiltelefont a munkavégzéshez,
  • saját gépjárművel történő bejárás esetén a bejárás átlagon felüli támogatását, illetve
  • versenyképes jövedelmet és juttatásokat.

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel szakirányú (pénzügyi-számviteli) főiskolai vagy egyetemi végzettséggel és,
  • 1 év gazdasági (kontrolling) területen szerzett tapasztalattal,
  • kiemelkedő Excel/Office ismereteid vannak és képes vagy pontos, önálló munkavégzésre,
  • jellemző rád a magas szintű problémamegoldó, analitikus és kommunikációs képesség,
  • Proaktív személyiség vagy és
  • van B kategóriás jogosítványod.
  • Előnyt jelent, ha van mérlegképes könyvelő végzettséged és tudsz angolul, illetve az sem hátrány, ha felhasználói szinten ismered az SAP-t, illetve ha
  • van mezőgazdasági nagyüzem gazdasági-pénzügyi működésében megszerzett szakmai ismereted.

A Bóly Zrt. a Bonafarm Mezőgazdasághoz tartozó agrárvállalkozás. Sikerünk a vidék kedvező adottságainak hasznosításán, a magyar mezőgazdasági hagyományok tiszteletben tartásán, a korszerű gazdálkodáson, a technológiai fejlesztéseken, valamint 750 munkatársunk szakértő és felelősségteljes munkáján alapszik.

A Bóly Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 6600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.