Kisvállalati (SoHo) értékesítő...

Kisvállalati (SoHo) értékesítő - Budapest, Pest megye(Referenciaszám: PJ6391) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
pannonjob

Telekommunikációs Partnerünk Értékesítési Igazgatósága részére munkatársakat keresünk (lakossági és kisvállalati értékesítés) az alábbi pozícióba:

Kisvállalati (SoHo) értékesítő - Budapest, Pest megye

Főbb feladatok:
  • Akvizíciós tevékenység (új ügyfelek akvirálása) a Small Enterprise szegmensben
  • Mobilkommunikációs és egyéb szolgáltatások és megoldások értékesítése, ezt megelőzően az ezekhez kapcsolódó ajánlatok, szerződések, prezentációk elkészítése és bemutatása
  • Hosszú távú, jól működő együttműködés kialakítása az újonnan leszerződtetett kisvállalati ügyfelekkel, az ügyfél elégedettség növelése érdekében
  • Az ügyféligények pontos feltérképezése, marketing ajánlatok nyomon követése
  • Az értékesítési célszámok teljesítése, az egyéni célkitűzések folyamatos nyomon követése, a mindenkori vállalati értékesítési stratégia elfogadása mellett
  • A munkavégzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok pontos és határidőre történő elvégzése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Nagyfokú teherbírás és stressztűrő képesség
  • Határozott fellépés és értékesítési szemlélet
  • Dinamizmus, proaktivitás
  • Ügyfélorientált viselkedés
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Fix alapfizetés + magas jutalék
  • Professzionális képzések, szakmai fejlődési lehetőség
  • Vállalati telefon és korlátlan mobilinternet
  • Vállalati gépjármű
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Pest megye

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Wolf Beáta kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a beata.wolf@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.