Kereskedelmi ügyintéző (Refere...

Kereskedelmi ügyintéző (Referenciaszám: PJ5775) állás Miskolc, Észak-Magyarországi Régió Magyarország
pannonjob

Miskolc közelében lévő neves megbízónk saját állományába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Kereskedelmi ügyintéző

Feladatok

- napi kapcsolattartás ügyfelekkel, termelő üzemmel
- vállalatirányítási rendszer használata
- megrendelések kezelése
- kiszállítások szervezése
- számlázás

Elvárások:

- minimum érettségi
- értékesítési területen szerzett tapasztalat
- aktív, tárgyalási szintű angol nyelvismeret
- informatikai ismeretek (aktív MS EXCEL)
- önálló, pontos, munkavégzés
- kiemelkedő kommunikációs képesség
- jó problémamegoldó készség
- stressztűrő képesség

Előny:

- nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
- vállalatirányítási rendszer (SAP; IFS) ismerete
- német/szlovák/román/ nyelvtudás
- főiskolai/egyetemi végzettség
- műszaki rajz értelmezése
- vámügyintézői gyakorlat

Amit kínálunk:

-versenyképes bérezés
-béren kívüli juttatások
-kedvező beutazási támogatás
-hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Miskolc környéke

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dubai Dóra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a dora.dubai@pannonjob.hu címre vagy telefonon a +36 (46) 320 283 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.