KONTROLLER

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
KONTROLLER állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

KONTROLLER

MSTOLNVA-0328

Megbízónk a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.
Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi cégcsoportjuk számára keresünk munkatársat, azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

KONTROLLER

Feladatok:
  • Üzleti tervezésben való részvétel
  • A döntések, szabályzatok végrehajtásának, a tevékenység gazdaságosságának, további a pénzügyi fegyelem betartásának ellenőrzése
  • Szerződések ellenőrzése
  • Pénzügyi, számviteli, munkaügyi tevékenységek, folyamatok ellenőrzése
  • Számlák tartalmának, jogosságának ellenőrzése
  • Költséggazdálkodás ellenőrzése
  • Előrejelzések és gazdasági számítások, döntéstámogatási jelentések készítése vezetők részére
  • A vizsgált folyamatokkal kapcsolatos megállapítások, következtetések megfogalmazása, írásos dokumentálása
  • Javaslattétel a feltárt hiányosságok megszüntetésére
  • Hiányosságok megszüntetésének ellenőrzése

Elvárások:
  • Felsőfokú (BSc.) gazdasági végzettség
  • Controlling / adatszolgáltatás területen szerzett 3-5 éves gyakorlat
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód és elemző készség
  • Több feladat egyszerre történő elvégzésére való képesség
  • Aktív, minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség, nagyfokú monotonitástűrés jellemzi
  • Feddhetetlenség

Előny:
  • Valamilyen vállalat irányítási rendszer ismerete
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:
  • Teljes munkaidős, versenyképes jövedelem
  • Rendszerépítésben, komplex szervezetfejlesztésben tapasztalatszerzési lehetőség
  • Dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, II.kerület

Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, bruttó fizetési igény megjelölésével küldje el számunkra!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu