KONTROLLER / CONTROLLER (PNY-7...

KONTROLLER / CONTROLLER (PNY-7581) állás Jászberény, Észak-Alföldi Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
KONTROLLER / CONTROLLER (PNY-7581)

Feladatok:
  • Részvétel a havi zárásban, tervezésben, előrejelzések készítésében;
  • Kontrolling riportok készítése;
  • Beruházások, tárgyi eszközök nyomon követése;
  • Terv-tény adatok összehasonlítása;
  • Standard költség kontrolling;
  • Elemzések készítése.

Elvárások:
  • Pénzügyi, közgazdasági felsőfokú végzettség;
  • Minimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Magas szintű MS Office ismeret;
  • SAP ismeret előny;
  • Önálló- és csapatmunkára való képesség;
  • Precizitás.

Munkavégzés helye: Jászberény

Megpályázom

techPeople