KISKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ - M...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
KISKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ - MUNKAFELVEVŐ állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

KISKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ - MUNKAFELVEVŐ

MSTOKISK-0411

Az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata
budapesti telephelyére

munkakörbe keres munkatársat

FELADATOK:
  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Szerelői folyamatok hatékony szervezése
  • Szerelői csapat irányítása
  • Munkaszervezés, adminisztráció, pénztárkezelés

ELVÁRÁSOK:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kereskedelmi és/vagy autószerelő szakképesítés
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

ELŐNYT JELENT:
  • Autószerviz tapasztalat

AMIT KÍNÁLNAK:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos, egyénre szabott képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest

Kérjük jelentkezéséhez csatolja frissített önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu