KINTLEVŐSÉG KEZELŐ/BEHAJTÁS SZ...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
KINTLEVŐSÉG KEZELŐ/BEHAJTÁS SZAKÉRTŐ - HITEL OSZTÁLY (CREDIT COLLECTOR)- Székesfehérvár állás Székesfehérvár, Közép-Dunántúli Régió Magyarország

KINTLEVŐSÉG KEZELŐ/BEHAJTÁS SZAKÉRTŐ - HITEL OSZTÁLY (CREDIT COLLECTOR)- Székesfehérvár

MSTOPLKJ-0403

Szeretnél:
  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KINTLEVŐSÉG KEZELŐ/BEHAJTÁS SZAKÉRTŐ - HITEL OSZTÁLY (CREDIT COLLECTOR)
Székesfehérvár

Feladatok:
  • Folyamatos kapcsolatfelvétel a kintlevőségekkel rendelkező vevőkkel (telefonon és és e-mailben)
  • Egyenlegegyeztetés a vevőkkel
  • Fizetés-részletezés bekérése
  • Behajtási stratégia kidolgozása, dokumentálása, végrehajtása
  • Szoros együttműködés a társszervezetekkel (kereskedelmi, pénzügyi csapat)
  • Rendszeres és ad-hoc vevői kintlevőség és fizetés előrejelzések a menedzsment és kereskedelmi csapat részére
  • Vevői adatok karbantartása
  • Rendeléselengedés, hitelkeretek figyelése
  • Folyamatfejlesztési javaslatok előterjesztése

Elvárások:
  • Magas szintű angol nyelvtudás (más európai nyelv ismerete előny)
  • Hajlandóság délutáni műszakban dolgozni (13:30 – 22:00 óra között – opció 1 hét délelőtt)
  • Felhasználói számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Analítikus gondolkodás, jó probléma megoldó képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

Előnyök:
  • Pénzügyi, kereskedelmi vagy logisztikai területen szerzett közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Oracle vagy SAP ismeret

Juttatások, ajánlat:
  • Betanulási program, szakmai nyelvtudás elsajátítása
  • Fiatal, dinamikus, támogató csapat
  • Önálló munkavégzés
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Kiváló szakmai tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális környezetben
  • Hosszútávú együttműködés
  • Kiváló munkakörülmények
  • Felelősségteljes munkakör
  • Stabil vállalati háttér
  • Utazási támogatás
  • Kiváló juttatási csomag (13. havi fizetés, karácsonyi juttatás, éves bonusz, cafeteria, egészségbiztosítás, életbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár)

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu