Junior kontroller

Junior kontroller állás Nagykőrös, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
dekra

Multinacionális gyártó partnercégünk megbízásából keresünk

 munkatársat.

Feladatok:

  • a pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • zárási és tervezési folyamatok aktív támogatása
  • kapcsolattartás a termelési és a kereskedelmi részlegekkel
  • kapcsolattartás a cégcsoport különböző országaiban levő tagvállalataival illetve a svájci központtal
  • a társosztályok rendszeres és ad-hoc gazdasági információval való ellátása
  • aktív részvétel a havi zárásokban illetve a negyedéves, éves üzleti tervezésben
  • részvétel az évközi előrejelzésekben
  • rendszeres pénzügyi riportok készítése
  • rendszeres egyéb kimutatások készítése

Elvárások :

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • magas szintű, aktív Excel ismeret
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • analitikus gondolkozás
  • monotonitástűrés
  • precizitás
  • rendszerben és csapatban való gondolkodás
  • rugalmasság, pro aktivitás
  • előny: regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés

Amit kínálunk

  • nemzetközi környezet
  • modern munkakörnyezet
  • szakmai és nyelvi képzések
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • dinamikus csapat, változatos munka

Munkavégzés helye: Nagykőrös

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát fizetési igény feltüntetésével a megpályázom gombra kattintva várjuk.